O mnie

linda sidor design

architekt

mgr inż arch.
LINDA SIDOR-SZULGAN

O! MNIE

Absolwentka wydziału Urbanistyki i Architektury Politechniki Poznańskiej oraz studiów podyplomowych na kierunku Planowania Przestrzennego także Politechniki Poznańskiej. Członek Stowarzyszenia Architektów Polskich oddziału Wrocławskiego.

Doświadczenie zdobyła podczas pracy w biurach architektoniczno-konstrukcyjnych, wnętrzarskich i planowania przestrzennego nad projektami wnętrz i domów dla klientów indywidualnych oraz nad obiektami mieszkaniowymi wielorodzinnymi, usługowymi, hotelowymi, gastronomicznymi oraz produkcyjnymi dla dużych klientów biznesowych.

W wolnym czasie nie rozstaje się z książkami, podróżuje, lubi kontakt z ludźmi i „podglądać” jak mieszkają.

W projektowaniu kieruje się konsekwencją, odważnymi decyzjami, niestandardowymi rozwiązaniami, jednocześnie stawiając na pierwszym miejscu potrzeby klienta.

O! FERTA

Potrzebujesz indywidualnego podejścia? Niestandardowego projektu?

Kupiłeś stare mieszkanie i nie wiesz co dalej? Planujesz remont, ale przeraża Cię to?

Napisz do mnie!

Twój dom jest Twoją wizytówką. Jedyne co musisz zrobić, to zapamiętać dwa słowa: LS2 Design.

Głównym obszarem realizacji projektów jest Wrocław i Jelenia Góra. Jednak lokalizacja nie jest ograniczeniem. Na życzenie klienta projektujemy na terenie całej Polski, a także poza jej granicami. W odpowiedzi na Państwa potrzeby, wprowadziliśmy także projekty i konsultacje online.

Wszystkie projekty wykonujemy od inwentaryzacji i etapu koncepcyjnego, przez budowlany po wykonawczy. Pomagamy podczas realizacji oferując nadzór autorski. Organizujemy wspólne zakupy wyposażenia wnętrz.

  • Wykonujemy projekty wnętrz oraz budynków mieszkaniowych jednorodzinnych i wielorodzinnych

  • Wykonujemy indywidualne projekty mebli na wymiar

  • Doradzamy przed zakupem mieszkania, konsultujemy potencjał nieruchomości

  • Sporządzamy zmiany lokatorskie mieszkań deweloperskich

  • Urządzamy mieszkania na wynajem